Amber Naturalny

Napisz recenzję Dodaj zdjęcie Edytuj Zgłoś błąd
Recenzje (7)

maciejjo

14.12.14

3,5


pawegra

24.04.13

3,9

Wygląd:
Piana:
Zapach:
Smak:
Pijalność:

"Amber Naturalny" w szklanej butelce jak dla mnie jest bardzo dobrym piwem. Rewelacyjny smak. Gorzkawy posmak jest jego zaletą. Szkoda tylko że nie ma go w każdym sklepie. W Bydgoszczy niestety nie mogę powiedzieć żeby był ogólnie dostępny. Polecam to piwo tym którzy mają do niego ogólny dostęp.


Pablo1919

16.12.12

3,2

Wygląd:
Piana:
Zapach:
Smak:
Pijalność:

Pozytywnie zaskoczyło mnie to piwko. W Tesco stoi po 1,99 więc myślałem że to jakiś przeciętny sikacz, a tu okazało się że w smaku jest rewelacyjne. Piana słaba, ale w smaku takie konkretne, powiedziałbym słodowo-zbożowe. Na prawdę rewelacja. Jeśli chodzi patrzeć na cena/jakość to nie ma lepszego piwa w Polsce od Amber.


arek

26.10.12

3,7

Wygląd:
Piana:
Zapach:
Smak:
Pijalność:

Niepasteryzowane ale mikrofiltrowane, do czego Amber przyznaje się bez bicia ;) Po przelaniu do pokala gruba piana w kilka sekund opada do 1 mm, a duża ilość gazu szybko się ulatnia. W smaku wyraziste z fajną goryczką.


malwa

11.09.12

3,5


myszmen

19.09.11

3,6

Wygląd:
Piana:
Zapach:
Smak:
Pijalność:

Jasnozłote piwko o całkiem trwałej pianie. Bardzo klarowne.
Aromat zdecydowanie słodowy, praktycznie brak chmielu ale mimo to jest rześki w zapachu.
Smaczne piwo, słodowe z lekką goryczką. Smakuje naturalnie, bez obcych smaków ani zapachów. Fajne przyjemne piwko.


PiesCygana

06.07.11

3,1

Wygląd:
Piana:
Zapach:
Smak:
Pijalność:

Puszkowy Amber Naturalny wygląda ładnie, chyba najładniejsza pucha na rynku. Po nalaniu piana znika momentalnie i nie pozostawia ani śladu po sobie. Kolor piwka to po prostu złocisty, typowy lager. Zapach ciekawy, słodowa słodkość, zbożowy, mało chmielowy, ogólnie całkiem przyjemny, ale sprawia wrażenie mocniejszego piwa. Smak też nie najgorszy, również wyczuwam posmaki zbożowe, słodkie i mało chmielowe, nasycenie jest bardzo mocne, szczypie w język